TARKEM  e-BÜLTEN
17 Ocak 2014
 
Sayın,

Yepyeni bir yıla girdiğimiz şu günlerde Tarkem Kurumsal e-bültenimizin 6. sayısıyla yine karşınızdayız. 2014 yılının bu ilk sayısıyla şirketimizin içinde bulunduğu faaliyetler ve gerçekleştirilen çalışmalar konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bu sayımızda TARKEM ile İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin müşterek olarak yürüttüğü çalışmalara detaylı bir yer ayırdık. Özet olarak sunduğumuz ön bilgiler ile geçtiğimiz bir yıl içerisinde yapılan geçmiş dönem toplantıları konusunda bilgi sahibi olacak, son dönemde gerçekleştirilen çalışmaların detaylarına ulaşacaksınız.

Etkinlikler bölümünde ise TARKEM olarak katıldığımız üç farklı konferans konusunda bilgiler aktarmaya çalışacağız. Bunlardan ilki; İstanbul'da geniş bir katılım ile gerçekleştirilen "Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu", ikincisi Akdeniz Araştırmalar Merkezi tarafından düzenlenen "İzmir'den Akdeniz'e açılmak" konulu konferans ve son olarak da Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen "Turizm Hizmetlerinde Toplam Kalite ve Turist Memnuniyeti" panelidir.

Ardından "TARKEM Proje Bölgesi 1" ile ilgili olarak Teknik İşler Komitesinin son dönemde gerçekleştirdiği faaliyetleri göreceksiniz.

Bir sonraki TARKEM e-bültenimizde buluşmayı umar, 2014 yılının sizlere sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesini dileriz.

ÖZEL NOT: E-bültenimizdeki bölümlerin detaylarına, "Haberin devamı" kısmına tıklayarak ulaşabilir daha sonra bu bölümü kapatarak, yeniden e-bülten ana sayfasına geçiş yapabilirsiniz.


Saygılarımızla,

TARKEM Kurumsal İletişim
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Müşterek Yürütülen Çalışmalar

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İzmir'i uluslararası bir kültür, sanat ve tasarım metropolü hâline getirmeyi amaçlayarak kurduğu "İzmir Kültür ve Sanat Çalıştayı" 2009 yılında Tasarım, İzmir Deniz ve İzmir Tarih konulu çalışmalarına sırasıyla başlamıştır.
Haberin devamı...
TARKEM Proje Bölgesi 1

"TARKEM PROJE BÖLGESİ 1" üzerinde Ural Mimarlık LTD. firması ile müştereken yapılmakta olan envanter çalışmaları çerçevesinde, hazırlanan ilk rapor linkteki başlıklardan oluşmaktadır:
Haberin devamı...
TARKEM'in Katıldığı Etkinlikler

Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu
"İzmir'den Akdeniz'e Açılmak" Konferansı
"Turizm Hizmetlerinde Toplam Kalite ve Turist Memnuniyeti" Konulu Panel
Haberin devamı...
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
Atatürk Cad. No: 40 Kat:3 Pasaport - İZMİR
Tel: 0 232 482 05 28 / Faks: 0 232 482 05 26
www.tarkem.com.tr